رقص زیبای زن باردار ۹ ماهه

0

اونوقت میگن چرا خارجی ها راحت زایمان میکنند?

قابل توجه خانم های ایرانی ?
نه ماه فقط میخورند و میخوابند
بعد میان میگن چرا انقدر چاق شدیم ؟!

?

در گذشته، مادران باردار را از هر نوع ورزش و تحرکی منع میکردند و حرکات نرمشی و پیاده روی را باعث سقط یا زایمان زودرس میدانستند.
امروزه برای همگان مشخص شده که به جز در موارد خاص که پزشکان آنها را تعیین میکنند، ورزش و حرکات بدنی در کنار رعایت اصول بهداشتی در دوران بارداری نه تنها برای مادران مفید است، بلکه بر سلامت جنین نیز تاثیر خوبی دارد.

در یک مقاله تحقیقی جدید گفته شده که در نوزادان متولد شده از زنانی که طی بارداری به طور پیوسته و شدید ورزش کرده بودند، اثرات بدی مشاهده نشد و حتی این نوزادان از سایر کودکان باهوش تر بودند. بیشتر افراد فکر می کنند، برای یک خانم باردار غیرممکن است که سخت و شدید ورزش کند، زیرا معقتدند ورزش شدید موجب کمبود اکسیژن در مغز کودک می شود و به آن صدمه می زند. ولی آنچه که به مغز کودک آسیب می رساند، کمبود کالری و افزایش درجه حرارت بدن است.
در گذشته هم گفته می شد ورزش موجب تب و افزایش بیش از حد درجه حرارت بدن طی ماه اول بارداری می شود و موجب تخریب مغز و نخاع می شود، ولی بررسی های اخیر روی خانم های باردار ثابت کرد که افزایش درجه حرارت بدن در این گروه در اثر عفونت بوده است و به ورزش کردن ارتباطی ندارد.

مطلب مرتبط :   تست پاپ اسمیر چیست؟ / 12 نکته حیاتی که باید پاپ اسمیر را جدی بگیرید

Leave A Reply

Your email address will not be published.