چه زنانی برای ازدواج مناسب نیستند

0

همه ی ما باید به اصل و قضیه ی اینکه همه انسان ها کامل نیستند توجه ویژه ای داشته باشیم، و این را بپذیریم که هر شخص عیوب و ایراداتی دارد که باعث آزار و اذیت دیگران خواهد شد. درواقع خود ما هم مشکلاتی در رفتار و کردار خود داریم که متوجه آن نیستیم و همین نادانسته ها باعث رنجش اطرافیان مان می شود. مجله مد و لباس انگورک قصد دارد در ارتباط با بحث شیرین ازدواج، به نکات اخلاقی کلیدی اشاره کند تا بتوان رابطه پایدارتر و دلنشین تری رقم بزنید. و اگر خانم هستید و این مطلب را برای خواندن انتخاب کرده اید، سعی کنید با داشتن چنین نکات اخلاقی، تلاش به بهبود این ویژگی های ناراحت کننده بدهید. موضوع امروز اشاره دارد که چه زنانی برای ازدواج مناسب نیستند…

چه زنانی برای ازدواج مناسب نیستند

چه دخترانی برای ازدواج مناسب نیستند

در ارتباط با زندگی مشترک اگر خانم یا آقا هستید همیشه و هرکجا سعی کنید روی و رخ واقعی تان را تا قبل از ازدواج به همسر آینده تان نشان دهید و بهتر خودتان را بشناسانید که در آینده با مشکل مواجه نشوید. به عنوان مثال فکرش را کنید؛ دو طرف تا قبل از ازدواج و دوران نامزدی یک نقاب از خود بسازند و به ایده آل ترین شکل ممکن، چهره ای از خود نمایش دهند؛ این عمل نه تنها شایسته نیست بلکه ظلم هم به طرف مقابلتانو هم به رابطه تان کرده اید. در مقاله ی بعدی حتما اشاره به آن دسته از مردانی که مناسب ازدواج نیستند هم خواهیم کرد.پس با ما همراه باشید تا امروز ویژگی های منفی زنان را با یکدیگر شناسایی و تحلیل کنیم:

 

خانم هایی کـه همیشه همه ی چیز برایشان آماده بوده

اگر به خاطر داشته باشید در مقاله پیشین به ویژگی زنان موفق جذاب اشاره کرده بودیم؛ که در آن مقاله به استقلال زنان اشاره و توصیه ی ویژه ای شده بود که طی بررسی های رفتار شناسی زنان خودکفا و مستقل که توانسته اند با تلاش و پشتکار به شغل و یا مهارت خاصی رسیده اند نسبت به سایر زنان قوی تر و شجاع تر و دلیر تر هستند و این گروه برعکس خانم هایی کـه همیشه همه ی چیز برایشان آماده بوده و هیچ تلاشی برای بدست آوردن نیازها و خواسته های خودشان نکرده اند و همیشه به صورت حاضر و آماده برایشان محیا شده است، طبق پژوهش های رفتار شناسی ثابت شده که این دسته زنان نمی توانند زوج صبور و فداکاری در زندگی مشترک باشند؛ این عزیزان دست خودشان نیست. چرا که در ناز و نعمت بزرگ شده اند و به این گونه رفتار ها عادت ندارند. البته اگر کیس ازدواجی شما از این دسته است می توانید با وی راجع بع مشکلات و دشواری های زندگی مشترک صحبت کنید و نظر وی رادر این باره بپرسید که آیا تن به گذشت و قبول سختی های اول زندگی خواهد داد یا خیر..

مطلب مرتبط :   زوج مناسب شما متولد چه ماهی است؟

 

ویژگی های بد زنان و دختران
خانم هایی کـه مدام در حال مهمانی دادن و یا مهمانی رفتن هستند

یک سری از خانم ها هم هستند که فکر و ذکرشان این است که اول هفته کجا مهمانی بروند و آخر هفته چه کسانی را به منزل دعوت کنند و کل هفته را منتظر تعطیلات می نشینند تا جشن و دورهمی برپا کنند و کانون توجه شان بیشتر سمت خوش گذرانی و تنوع در لباس و … هستند . این ذسته افراد به هیچ عنوان نمی توانند در محیط دو نفره تان خوشحال و راضی باشند و حتی بچه دار هم که شوید نمی توانند خود را محدود به خانه نشینی و بچه داری کنند و همیشه به فکر جشن و دورهمی و رفتو آمد فامیل هستند. اگر گزینه ازدواجی شما از این دسته است می توانید به راحتی بر سر این مسائل صحبت کنید و به اتفاق نظر برسید.

 

ویژگی دخترانی که مناسب ازدواج نیستند
خانم هایی که برای هر کسی ناز و عشوه می کنند

دقت کنید که همسرتان ناز و ادا و یا عشوه هایش منحصر به شما است یا جلوی جنس مخالف دیگری هم متوجه این رفتار شده اید. عموما زن ها از این دسته نیستند و زنان اصیل به کل در محیط خانه و خانواده تربیت شده اند که این گونه مسائل محیط و آداب و رسوم خود را دارد. اما تعداد معدودی از خانم ها یی که برای هر کسی ناز و عشوه می کنند را به عنوان کیس ازدواج در نظر نگیرید. زیرا شاید برایتان زجر آور باشد که همسرتان با عشوه و ناز خواسی با مردان دیگر ارتباط کلامی برقرار کند.

مطلب مرتبط :   10 ویژگی دختر باکلاس و با شخصیت

 

 

خانم هایی که به شدت به مادیات و پول اهمیت می دهند

پول و مادیات امری طبیعی است و شما اگر قصد به ازدواج دارید، پس باید از پس هزینههای همسرتان بر آیید. وظیفه شما است که به عنوان مرد خانه هزینه ها را متقبل شوید. موضوع این بند را با وطایف اصلی تان اشتباه نگیرید. چرا که این بند فقط اشاره به خانم هایی که به شدت به مادیات و پول اهمیت میدهند و خرج های بی حد و غیر ضروری دارند اشاره دارد. در واقع بعضی از زنان به میزان پول وسواس دارند و هنگام هزینه کردنش تعادل حساب و کتابشان بر هم می خورد. حتی در وضعیت حاد و وخیم تر این وسواس کار شاید کار بجایی بکشد که برای رفع نیاز شما و حتی توجه و مراقبت از فرزندان کار به هدایای ارزشمند بکشد. البته فراموش نکنید که زن ها بسیار حساسند و شما به عنوان یک مرد وظیفه دارید با دادن هدایای هرچند کوچک ارزش همسرتان را حفظ کنید و یادآور شوید که چقدر او را دوست دارید و وجودش چقدر در زندگی شما نقش مثبت دارد.

 

 

با چه زنانی نباید ازدواج کرد

 

خانم هایی کـه زبان شان تلخ اسـت

یکی از مسائلی که یک قسمت از رفتار بعضی از خانم ها را پوشش می دهد؛ طعنه و کنایه و سخنان نیش دار و تلخ زدن در میان صحبت هایشان است. در واقع اگر موضوعی و یا دلخوری پیش بیاید که باب دلشان نباشد، ترجیح می دهند با نیش و کنایه و کج دهنی نظر و عقیده خود را اعلام کنند و شروع به سرکوفت زدن شما می کنند. در واقع این موضوع شامل جامع آماری محدودی از خانم ها است و اکثرا اینگونه نیستند و با زبان مذاکره و حل سوء تفاهم موضوعات ناراحت کننده و مشکلات را حل می کنند.
اما همان زنان دسته اول هر چقدر هم که زیبا و جذاب و دلفریب باشند، باز زبتن تلخشان باعث محو شدن این همه ویژگی خوب می شود و زندگی را به کام تان تلخ می کنند.

مطلب مرتبط :   متن های زیبا برای کارت دعوت عروسی و نامزدی

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.