۱۰ ویژگی دختر باکلاس و با شخصیت

0

برای اینکه همیشه به عنوان یک شخص با کلاس و با شخصیت جلوه کنید نیاز به سلسله مراتب خاصی است. این روزها خیلی ها با کلاس بودن را با ولخرجی های بی مورد و با تنوع در تیپ و استایل اشتباه می گیرند. این چنین افراد اصلا به کل معنا و مفهوم با کلاس و با شخصیت بودن را درک نکرده اند. هر لیدی و خانم امروزی نیاز است که همیشه خودش را آپدیت نگه دارد که شرایط و عواملش را خدمتتان شرح خواهم داد. در این باره مطلبی درباره ی ۱۰ ویژگی دختر باکلاس و با شخصیت را برایتان تهیه و تدوین کرده ایم.

با انگورک همراه باشید تا یاد بگیریم که چگونه یک دختر باکلاس و جذاب و با شخصیت باشیم و اینکه ویژگی های دختر با کلاس و نشانه های یک دختر با شخصیت را بررسی کنیم:

 

 

10 ویژگی دختر باکلاس و با شخصیت

۱-فضولی نمی کنن

دخترای با کلاس و با شخصیت به  هیچ عنوان در حد و پرستیژ خود نمی دانند که مسائلی که بهشان مربوط نیست را بپرسند و به هیچ عنوان در کار دیگران فضولی نمی کنند و این کار را به منزله ی پایین آمدن شان و شخصیت خود می دانند.

 

۲-بنده ی مد نیستند

زنان و دخترانی که شخصیت بالایی دارند به هیچ عنوان بنده مد نیستند  و همیشه در اولویت می دانند لباس هایی که مناسبشان است و به آن ها می آید را بپوشند و خود را وابسطه به مد نمی دانند و اعتقاد آن ها در این است که لباس زمانی شیک و جذاب است که بر روی تن ظاهری شیک و خاص داشته باشد.

مطلب مرتبط :   چرا آقایون معمولا حوصله حرف زدن با همسرشان را ندارند

 

 

۳-صدایشان بیش از حد بلند نیست

یکی از نکاتی که هر زن باید به آن دقت کند این است که ظرافت و صرافت زن بودنش را با نکاتی مثل خندیدن و صحبت کردن با صدای آرام و شمرده به اثبات برساند. یک دختر با کلاس برای این که در جمع باعث جلب توجه نشود و همیشه یک دختر با پرستیژ باشد، سعی می کند که هیچگاه باعث شکستن سکوت جمع نشود و میزان صدایش حد مشخصی دارد.

 

۴-همیشه به ظاهرشان صبحگاهی شان می رسند

یک دختر شیک و با کلاس هر شب باید قبل از خواب به نکات زیبایی پوست دست و صورت و حتی کف پاهایش دقت کند. یک دختر جذاب و با کلاس اگر موهای حال داری دارد قبل خواب آن ها را به صورت شل در هم میبافد تا صبح با موهای گره خورده مواجه نشود و همینطور هر شب قبل خواب دست ها و پاهایش را با کرم مرطوب می کند. یک دختر با کلاس قبل خواب به لبانش نرم کننده ی مخصوص لب می زند. به یاد داشته باشید که همیشه قبل از خواب صورتتان عاری از هر گونه مواد آرایشی و بهداشتی باشد. بدین گونه است که دختران جذاب همیشه به ظاهرشان صبحگاهی شان می رسند، انگار که شب قبل مهمانی بوده اند.

 

۵-آرایش غلیظ نمی کند

یک دختر باکلاس می داند که زیبایی در سادگی است و با میکاپ های سنگین، صورتش را از فرم و شکل طبیعی خارج نمی کند. این دختر با اعتماد به نفس است و آرایش غلیظ نمی کند. چرا که می داند این رفتار درخور و شایسته ی او نیست.

مطلب مرتبط :   6 نکته ضروری که باید درباره مام زیر بغل و درئودورانت بدانید

 

چگونه یک دختر باکلاس و جذاب و با شخصیت باشیم

 

۶- نکات زبان بدنش را می داند

یک دختر باکلاس نکات زبان بدنش را می داند. می داند که وقتی در مقابل شخصی و یا در محیط عمومی قرار می گیرد نباید شروع به زول زدن به شخصی یا مکان خاصی کند و می داند که دست به سینه نشستن برای یک لیدی با کلاس مناسب نیست و دست هایش را به روش های بهتری در کنار بدن قرار می دهد تا به مخاطبش توهین نشود. این دختر همیشه صاف راه می رود و صاف روی صندلی می نشیند و از قوز کردن بیزار است. یک دختر با کلاس، نباید خجالتی باشد، او نباید سرش را مدام پایین بگیرد و نگاهش رو به پایین باشد.

 

۷- رفتارهای مخصوص بخودش را در جمع دارد

یک دختر با کلاس عادات و رفتارهای مخصوص به خودش را در جمع دارد و می داند که به هیچ عنوان شایسته نیست در جمع باد گلو یا آروغ بزند، می داند که وقتی در جمع دوستان یا فامیل است نباید مداوم سرش در گوشی باشد و یا اینکه هر ۵ دقیقه یکبار گوشی اش را چک کند. این نکته را می دانند که شایسته نیست در جمع و مهمانی گوشی شان روی صدا باشد و توی جمع مشغول به آرایش کردن نمی شوند و می دانند در جمع خاروندن مداوم بدنشان معنی خوبی ندارد.

 

۸-صحبت از با کلاسی نمی کنند

همیشه در خاطر داشته باشید که افراد باکلاس هیچ ادعایی به با کلاس بودن ندارند زیرا این افراد نقش باکلاس بودن را بازی نمی کنند و خود واقعی شان است و این ویژگی ها بخشی از شخصیتشان شده است و صحبت از با کلاسی نمی کنند.

مطلب مرتبط :   ماشین سواری داوران عصر جدید

 

 

۹-مخالف غیبت کردن هستند

یک خانم با پرستیژ و جذاب می داند که پشت سر دیگران با نکات منفی صحبت کردن اصلا کار شایسته و درستی نیست و مخالف حرف بد و غیبت کردن از دیگران است.

 

ویژگی های دختر با کلاس

 

۱۰- خصوصیات یک دختر با شخصیت و با کلاس هنگام غذا خوردن

خصوصیات یک دختر با شخصیت و با کلاس هنگام غذا خوردن مخصوص خودش است و می داند با دهان پر صحبت کردن اصلا شایسته نیست. می داند که بلافاصله  بعد از صرف شام، ترک کردن میز شام و یا مهمانی اصلا پسندیده نیست و متوجه هست که فوت کردن غذا کار صحیحی نیست منتظر می ماند تا غذا خودش به دمای مطلوب برسد. اگر به مهمانی رفته باشد می داند که کشیدن و یا شروع کردن به غذا خوردن اصلا کار صحیح و زیبایی نیست.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.